HoI4: No Step Back – nowe funkcjonalności

17 listopada 2021
Jeden komentarz
3 minuty

Kilka godzin temu na oficjalnym forum gry game director Hearts of Iron IV Arheo opublikował wpis dotyczący nowych funkcjonalności, do których uzyskamy dostęp po wykupieniu DLC No Step Back. Nowy dodatek do HoI4 będzie dostępny już za tydzień!

Nowe drzewka celów narodowych i zawartość narodowa

Przy okazji nowego dodatku zmiany otrzymają drzewka aż pięciu państw:

  • Polski
  • Związku Radzieckiego
  • Litwy
  • Łotwy
  • Estonii

Oprócz nowych drzewek powyższe państwa otrzymają dodatkową zawartość taką jak nowe wydarzenia, duchy narodowe, nowych dowódców, doradców i przywódców. W przypadku Litwy, Łotwy i Estonii dodane zostaną też modele jednostek.

Projektant czołgów

No Step Back pozwoli na projektowanie czołgów na tej samej zasadzie, co projektant okrętów. Do wyboru będziemy mieli ponad 60 modułów, które pozwolą na tworzenie pojazdów, które mogą zmienić dotychczasowe postrzeganie batalionów pancernych.

Artyleria kolejowa i niestandardowe modele pociągów

Przy okazji aktualizacji 1.11 Barbarossa do gry zostaną wprowadzone pociągi. Dodatek rozszerzy tę funkcjonalność o jednostki artylerii kolejowej. Artyleria może zostać dołączona do armii, którą będzie wspierać.

Główne mocarstwa otrzymają niestandardowe modele pociągów i artylerii kolejowej. Wyposażenie innych państw będzie używać domyślnego modelu.

Korpus oficerski oraz system preferowanej taktyki

Oprócz pociągów w nowej aktualizacji otrzymamy korpus oficerski, który wprowadzi nową mechanikę specjalizacji gałęzi wojskowych oraz zmieni sposób zarządzania systemami związanymi z wojskiem. Korpus wprowadzi możliwość awansowania dowódców na doradców wojskowych.

Dostaniemy również system preferowanej taktyki, który pozwoli wybrać taktykę narodową, marszałka polowego i generała. Ma to bezpośrednio wpłynąć na styl walki armii.

Wszystkie grafiki i informację pochodzą ze strony: https://forum.paradoxplaza.com/forum/threads/no-step-back-release-date.1495349/
https://forum.paradoxplaza.com/forum/threads/hoi4-devdiary-tank-designer.1470406/
https://forum.paradoxplaza.com/forum/developer-diary/hoi4-dev-diary-traiiiiins.1489330/
https://forum.paradoxplaza.com/forum/developer-diary/hoi4-dev-diary-officer-corps.1479654/

Ocena:

W odpowiedzi na “HoI4: No Step Back – nowe funkcjonalności”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *